Борац – Рудар П. 1:0

22.04.2010.

Наш клуб је у сриједу побиједио Рудар Приједор 1:0. Једини стријелац је био Саша Кајкут у 30. минуту утакмице, након корнера са лијеве стране који је извео капитен Јандрић. Борац је наступио у саставу: Милиновић, Ступар, Пузигаћа, Тривуновић, Ћорић, Вукобратовић, Јандрић, Станчески, Стевановић, Кајкут и Вукеља. Иако је био ослабљен неиграњем 5 стандардних првотимаца, Рудар Приједор је задао доста проблема екипи Борца, али ипак када се све сагледа, 1:0 и јесте најреалнији резултат. Утакмица сама по себи није била садржајна, осим једне ситуације када је Тривуновић био сам пред голом, ништа значајније се није дешавало. Последњних 15 минута утакмице, Борац се повукао, тако да су гости имали теренску иницијативу, али без конкретнијих прилика за погодак. Са овом побједом Борац се поравнао са екипом Жељезничара на врху табеле. Сада обе екипе имају по 47 бодова.

БОРАЦ – РУДАР ПРИЈЕДОР 1:0 (1:0)

стријелац: 1:0 Кајкут (24.)
стадион: Градски у Бањалуци